Ödeme Süresi

Kapıda Ödeme Seçeneği Var mıdır?

Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Promosyonları nasıl kullanabilirim?

Livello da dönemsel olarak ürünlere indirim kuponları uygulanmaktadır. İndirim kuponları kampanya koşullarını sağlayan tüm ürünlerde geçerlidir.

Son kullanma tarihini geçen indirim kuponları yeniden kullanılamaz.

Kişiye özel üyelik kuponları tek kullanımlıktır.

Livello da tanımlanmış birden fazla kupon olabilir. Ancak kuponlar birleştirilemez. Siparişinize uygun kupon veya sepet promosyonlarını seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.

Nakit ödeme ya da parçalı ödeme yapabilir miyim?

Nakit ödeme veya parçalı ödeme seçeneği sadece showroomlarımızda mevcuttur. Sitemiz üzerinden ise sadece Kredi Kartı veya Havale işlemi ile ödeme gerçekleşmektedir.

Bireysel ve Kurumsal Fatura nasıl oluşturabilirim?

Bireysel fatura oluşturmak için sepetinizi oluşturduktan sonra gelen Adres Bilgileri ekranından + Adres Ekle butonuna tıklayın ve açılan panelden adres tipini ‘Bireysel’ seçin. Ad, Soyad, TCKN gibi zorunlu alanları doldurarak adresi kaydedin.

Kurumsal fatura oluşturmak için sepetinizi oluşturduktan sonra gelen Adres Bilgileri ekranından + Adres Ekle butonuna tıklayın ve açılan panelden adres tipini ‘Kurumsal’ seçin. Firma Ünvanı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası gibi zorunlu alanları doldurarak adresi kaydedin.

Faturamı nasıl görüntüleyebilirim?

Livello olarak e-fatura mükellefi olduğumuz için faturanı ürünün teslim edildikten sonra 3 iş günü içinde

  • Siparişine kayıtlı e-posta adresine gönderdiğimiz e-posta’dan,
  • Livello üyesi isen sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte yer bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayıp Siparişlerim alanından,

Faturanı görüntüleyebilirsin.